Vulprocedure automaatbak

Let op! Deze discussie is ouder dan drie maanden
Gepost: 12-12-2011 08:29
Professional

sander0313

Eenmansbedrijf

Lid sinds: 09-11-2010
86 bijdragen

Omdat deze BMW af en toe een beetje raar doet in de automaat, ga ik in overleg met de klant de olie en het filter vervangen om te zien of dit verbetering geeft.

Mijn vraag: Kan iemand vertellen hoe de procedure is voor het opnieuw afvullen van deze bak? Het betreft een GM automaat.

 

Gepost: 12-12-2011 15:54
Topmonteur

stamper


Lid sinds: 14-08-2008
1252 bijdragen

Ik ken de procedure niet voor deze bak, maar gelet op de km's die de wagen al gereden heeft denk ik dat je de bak beter ook kunt laten spoelen, dan wordt ALLE olie en vuil eruit  gespoeld, en is de kans groter dat je geen andere prolemen krijgt. Er zijn bedrijen die bij je langs komen om dit te doen.

SUC6

Gepost: 12-12-2011 16:16
Professional

rickhoenderboom83


Lid sinds: 06-10-2009
52 bijdragen

Bak vullen bij de vulplug aan de linker zijkant van de bak tot de olie er uit stroomt, plug monteren. Vervolgens de auto starten en 3-5 seconden in elke stand laten draaien. Dan de auto omhoog met lopende motor en wederom afvullen tot de olie uit de vulopening stroomt. Dit alles doen nog vóór de versnellingsbakolie een temperatuur van boven de 35 graden heeft bereikt. Suc6 ermee.

Gepost: 27-12-2011 21:26
Professional

sander0313

Eenmansbedrijf

Lid sinds: 09-11-2010
86 bijdragen

Heren.

het vullen is gelukt, echter de klachten nog aanwezig. Met overleg Autrans Lunteren besloten om de bak te gaan reviseren. De klachten die deze bak heeft schijnen nogal "normaal" te zijn bij deze km's en is het gevolg van inwendige lekkage's/slijtage

Bedankt voor reactie's

U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren