Vakredacteur AMT gezocht!

Voor de redactie van AMT in Zeist zijn wij op zoek naar een redacteur met kennis van óf affiniteit met autotechniek. Ook als je als technicus open staat voor een switch naar de rol als redacteur, laat dan wat van je horen! We leiden je graag op als vakredacteur! Via deze link kun je de vacature bekijken.  

Bij interesse kun je direct contact opnemen met Jasper Magis via 0615643950 of jaspermagis@vmnmedia.nl (Recruitment VMN media).

elektrisch schema achterklep

Let op! Deze discussie is ouder dan drie maanden
Lancia
Merk
Lancia
Model
Ypsilon
Type
Ypsilon
Uitvoering
-
Brandstof
Benzine
Reacties
5
Bekeken
694
Gepost: 26-04-2018 20:41
Professional

jhl

Lid sinds: 11-12-2010
442 bijdragen

Voor de Lanciakenners : wij zijn op zoek naar het elektrisch schema van de achterklep + kabelbomen van dit voertuig. Bij dealer is elektrisch slot al tweemaal vervangen en nu terug opnieuw defekt. Om verder te kunnen zouden wij het elektrisch schema willen kunnen raadplegen.

Alle hulp welkom.

AMT Garageforum is uitsluitend toegankelijk voor professionele autotechnici. Om reacties, voertuiggegevens of bijlagen in te zien of een reactie te geven moet je ingelogd zijn. Klik hier om in te loggen of maak een account aan. Meer uitleg vind je op deze pagina.