Vakredacteur AMT gezocht!

Voor de redactie van AMT in Zeist zijn wij op zoek naar een redacteur met kennis van óf affiniteit met autotechniek. Ook als je als technicus open staat voor een switch naar de rol als redacteur, laat dan wat van je horen! We leiden je graag op als vakredacteur! Via deze link kun je de vacature bekijken.  

Bij interesse kun je direct contact opnemen met Jasper Magis via 0615643950 of jaspermagis@vmnmedia.nl (Recruitment VMN media).

Storing ABS ESP

Let op! Deze discussie is ouder dan drie maanden
Mercedes-Benz
Merk
Mercedes-Benz
Model
Type
Uitvoering
-
Bouwjaar
2007
Brandstof
Diesel
Reacties
8
Bekeken
367
Gepost: 06-10-2022 16:35
Professional

Frans71


Anders/Overig

Lid sinds: 15-02-2017
3 bijdragen

storingslampje ABS ESP brand

Gemeten

voedingsdraden ABS ESP pomp weerstand gemeten zekeringen doorgemeten massapunten doorgemeten en gereinigd ABS unit laten testen bij ACTronics allemaal geen fouten in gevonden. zit er nog een losse relais in? heeft er iemand een schema?

Foutcodes

storingscode C03C0 relais pompmotor de voedingspanning is te laag

AMT Garageforum is uitsluitend toegankelijk voor professionele autotechnici. Om reacties, voertuiggegevens of bijlagen in te zien of een reactie te geven moet je ingelogd zijn. Klik hier om in te loggen of maak een account aan. Meer uitleg vind je op deze pagina.