Gepost: 06-01-2025 12:01
                  
       	  
                	
                	             
 
                    	StandaertMotors
  
						                                    
                        Directeur / eigenaar
Standaert Motors
Anders/Overig
						
                                     
					Lid sinds: 13-06-2022
12 bijdragen
                	
                             
            	
              
               	 VW Crafter (met intercooler boven het kleppendeksel) kwam binnen storing in het gloeisysteem. Storing in gloeistift 2, 3 en 4. Gloeistiften van cilinder 1, 2 en 4 vervangen. Gloeistift/druksensor van cilinder 3 ook vervangen (Beru PSG007).
Alles terug correct gemonteerd. Maar voertuig wil niet meer aanslaan. Tijdens het starten verhoogt het toerental naar 1000 tr/min bij gas geven, dan draait de motor enkele seconden bij vol gas geven maar valt daarna telkens weer uit. 
Om aan de druksensor/gloeistift van cilinder 3 en gloeistift van cilinder 4 te kunnen, heb ik wel de de verstuiverleidingen en de brandstofrail los gelegd. Na montage heb ik het brandstofsysteem manueel ontlucht door aan de retourleiding (blauwe aansluiting) diesel op te zuigen tot alle luchtbellen weg waren. 
Heeft iemand een idee hoe het komt dat de motor niet wil aanslaan en blijven draaien? 
Uitgelezen met
Autel
Foutcodes
Geen foutcodes. Behalve  na het proberen starten en enkele seconden draaien en terug afslaan, P023700 Sensor laaddruk, signaal te zwak (sporadisch).
                 
            
				    
             
			
				AMT Garageforum is uitsluitend toegankelijk voor professionele autotechnici. Om reacties, voertuiggegevens of bijlagen in te zien of een reactie te geven moet je ingelogd zijn. 
 Inloggen  Account aanmaken