Gepost: 20-04-2023 13:38
                  
       	  
                	
                	             
 
                    	AutobedrijfJosBongers
  
						                                    
                        Chef werkplaats
Autobedrijf Jos Bongers
Anders/Overig
						
                                     
					Lid sinds: 28-09-2016
10 bijdragen
                	
                             
            	
              
               	 goedemiddag
In onze werkplaats staat een auto met het volgende probleem,
het MIL lampje brandt op het dashboard en bij het uitlezen kwam de volgende storing naar boven "P0556 -- druksensor voor rembekrachtiging onaannemelijk signaal" na wat optisch controleren van de vacuumleidingen van de externe pomp naar EGR en Rembekrachtings booster hebben wij de druksensor vervangen die in de leiding zit .
Foutmelding gewist en proefgereden in de auto , melding kwam terug , daarna bleek dat er wat valse lucht werd aangezogen bij de aansluiting van de externe pomp bij de aansluiting . hier hebben wij een slangklem opgezet om dit te verhelpen .Daarna met het voertuig wezen rijden en het voertuig bleef storingsvrij , nu een week later gaat het MIL lampje weer aan en is de betreffende storing weer terug , leidingen zijn gecontroleerd  lekkage met rook machine en het systeem is dicht , maar toch registreert de sensor in de auto een vacuum verlies op deze leiding .
heeft iemand dit vaker bij de hand gehad en wat is de oplossing voor deze storing .
De betreffende externe vacuumpomp is in November 2022 vervangen (nieuw) en werkt naar behoren.  
Gemeten
vacuumleidingen / pomp reeds vervangen / vacuumsensor vervangen 
Uitgelezen met
Snap-On Solus / Bosch KTS / Launch 
Foutcodes
P0556 -- Druksensor rembekrachtiging onaannemelijk signaal 
                 
            
				    
             
			
				AMT Garageforum is uitsluitend toegankelijk voor professionele autotechnici. Om reacties, voertuiggegevens of bijlagen in te zien of een reactie te geven moet je ingelogd zijn. 
 Inloggen  Account aanmaken